Klęska polskiej narodowej drużyny w pierwszym meczu eliminacji do Euro 2024 - fantastyczny występ zespołu narodowego Czech!

Zakończony w grudniu mundial w wykonaniu zespołu polskiego nie był za bardzo udany. Polscy piłkarze rzecz jasna dali radę awansować do fazy play-off, ale nie każdemu podobał się styl, w jakim to zrobili. Futbolowi wielbiciele z naszego kraju zgodnie uważali, iż potrzebna jest zmiana na stanowisku trenera. I chociażby dlatego prezes PZPN Cezary Kulesza podjął decyzję o zakończeniu kontraktu z Czesławem Michniewiczem. Fernando Santos został kolejnym szkoleniowcem polskiej drużyny narodowej, a jego pierwszym ważnym przeciwnikiem była narodowa reprezentacja Czech. Było to pierwsze spotkanie w zmaganiach eliminacyjnych do Euro 2024 i niesamowicie istotne było to, aby wygrać.

Humory w kadrze Polski Przed pierwszym gwizdkiem sędziego były świetne, jednak weryfikacja nadeszła naprawdę szybko. Już po 3 minutach spotkania drużyna narodowa Czech bowiem dała radę strzelić dwa gole. To był istny szok zarówno dla fanów zgromadzonych na stadionie w Pradze, jak i piłkarzy. Zawodnicy drużyny Czech od pierwszych minut spotkania wyglądali dużo lepiej od naszych piłkarzy i nic nie wskazywało na to, że w drugiej części się to odmieni. Polska narodowa drużyna prezentowała się trochę lepiej w drugiej części tego spotkania, jednak to gracze z Czech zdobyli trzeciego gola. Jan Kuchta był zdobywcą trzeciego gola w 64. minucie meczu. Gracze zespołu narodowego Polski dali radę zdobyć jedynie jednego gola na trzy minuty przed zakończeniem pojedynku. Ten pojedynek w wykonaniu polskiej piłkarskiej reprezentacji był tragiczny i należy to podkreślić. Portugalski trener Santos bez wątpienia nie w ten sposób debiut w zespole narodowym Polski. Polska reprezentacja piłkarska w drugim spotkaniu zmagań eliminacyjnych zmierzy się z albańską drużyną narodową. Z całą pewnością w tym starciu polska kadra musi zwyciężyć.

Tagi: Online Sport

Brak komentarzy

Zostaw komentarz